ODSL Fall 2014
Division Champion Finalist Result
U10 Division B1 ARL Madrid Black CFC Strikers White 1st, 2nd
U10 Division B2 FRED '04 Black WIN United 1st, 2nd
U10 Division B3 CYC Royal FRED '04 White 1st, 2nd
U10 Division B4 FRED '04 Silver VYS United Silver 1st, 2nd
U10 Division G1 BRYC United TAFC 04 Eagles 1st, 2nd
U10 Division G2 FRED '04 Black EPIC Surge 1st, 2nd
U10 Division G3 FRSA ROX 04G Blue FRED '04 Blue 1st, 2nd
U11 Division B1 IFC International FC 1 DFC Vasquez Academy '03 1st, 2nd
U11 Division B2 BRYC Dynamo CSA STARS Blue 1st, 2nd
U11 Division B3 CSA STARS Orange LFC Fury 1st, 2nd
U11 Division B4 TCSC Tornadoes LMVS Patriots 03 Blue 1st, 2nd
U11 Division G1 FRSA ROX 03G Blue ODFC Cesena 03 G 1st, 2nd
U11 Division G2 CYA 03 G Gold FASA Classic Impact Plus 1st, 2nd
U11 Division G3 VIST Bulldogs CULP 03G Red 1st, 2nd
U12 Division B1 VIST Barrio Boys Elite BRYC Lions 1st, 2nd
U12 Division B2 STAF Revolution 02B White BRYC Gunners 1st, 2nd
U12 Division B3 WIN United 02B Blue VIST Middleburg Marauders 1st, 2nd
U12 Division B4 BRDW Lynx CYA 02B Black 1st, 2nd
U12 Division B5 DFC Vasquez Academy '02 EPIC Element 1st, 2nd
U12 Division G1 ODFC Fire GSC Premier Red 02G 1st, 2nd
U12 Division G2 TCSC United ALEX Heat Blue 1st, 2nd
U12 Division G3 LMVS Patriots 02 Blue SCSL Shenandoah Storm 1st, 2nd
U12 Division G4 SYA Cardinals '02 Silver CFC Red Stars 02G 1st, 2nd
U13 Division B1 IFC International FC 1 IFC Blue Falcons 1st, 2nd
U13 Division B2 DFC Vasquez Academy '01 FPYC Eagles 1st, 2nd
U13 Division B3 CHAN Rowdies FRED '01 White 1st, 2nd
U13 Division G1 WIN United 01G Orange REST Inferno 1st, 2nd
U13 Division G2 PWSI Classic 01 Girls VYS Pride White 1st, 2nd
U14 Division B1 TAFC 00 Arsenal IFC International FC 1 1st, 2nd
U14 Division B2 ALEX Stars Blue LOUD 00B Silver 1st, 2nd
U14 Division G1 NVSC Jr Majestics 00 Gold LMVS Patriots 00 Blue 1st, 2nd
U14 Division G2 GRFL 00 Cheetahs CUGI RES Roma 00 1st, 2nd
U15 Division B1 WSC FCI Estudiantes VIST Student Athletic Club 1st, 2nd
U15 Division B2 FRSA ROX 99B BLUE STAF Revolution 99 White 1st, 2nd
U15 Division G1 SCSL Shenandoah Flash FSCI FCM 1st, 2nd
U15 Division G2 BRDW Lynx G00 CCS Vipers 1st, 2nd
U16 Division G1 VYS Thunder White LFC Velocity 1st, 2nd
Boys HS Division FSCI Phoenix White SCSL Maxx 2 1st, 2nd
U17-19 Division G1 CFC Revolution PWSI Classic 96 Girls 1st, 2nd
Boys
Under 9
 
Under 10
 
Under 11
 
Under 12
 
Under 13
 
Under 14
 
Under 15
 
Under 19
 
Girls
Under 9
 
Under 10
 
Under 11
 
Under 12
 
Under 13
 
Under 14
 
Under 15
 
Under 16
 
Under 19
 
© Copyright 2014 Demosphere International, Inc. All rights reserved.
Youth Sports WebWriter Websites, Online Registration Management, Tournament and League Scheduling Systems